22 Ocak 2012 Pazar

Meleklerden Mesaj var

Meleklerle Yaşamak kitabından ve günlük hayatımızda Meleklerle iletişim kurmaktan falan bahsetmiştim daha evvel.

Elbetteki asıl yolu algımızı genişletmek ,geliştirmek,farkındalığımızı arttırmak, doğanın ve evrenin bize verdiği mesajları görmezden gelmemek... Aklımızdan geçen bir şey varken gözümüze takılan gökkuşağının verdiği mesajı kabul etmek yahutta tam içimizi yiyip bitiren birşey olduğunda kulağımıza çalınan bir söze kulak tıkamamak...

Tüm dünyada bu amaçla hazırlanmış ve gelen mesajları algılamanın yanı sıra işimizi kolaylaştırmak için hazırlanmış Melek kartları bulunmakta.

Sanırım normalde  72 tane oluyormuş ...Ben Beki İkala Erikli 'nin kileri aldım. 35 Lira falandı.

Katıldığı programda neden normalde 72 iken onunkilerin 54 tane olduğunu bir türlü açıklayamasa da çok da önemli değil... Çünkü almak zorunda değilsiniz kendiniz bile yapabilirsiniz dedi... Çok da doğru söyledi.

Kartların amacı motivasyonumuzu kaybettiğimizde olumlu mesajlar almak,kafa karışıklıklarımıza içsel sesimizin yön vermesi. Tüm bunları başka metotlarla yapabiliyorsanız ne ala... Ama öyle an oluyor ki hiç bir şey gözünüze gözükmez,kulağınıza gelmez . Böyle anlarda güzel düşünceleri umutları tutmak için  hoş bir ara.Bundan sonra her sabah burada hepimiz adına bir Melek kartı çekip yayınlayacağım. Melek kartları yanında verilen kitapçıkda yazılanları da aktaracağım :) Hadi gene iyisinizz2 yorum:

Adsız dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
Adsız dedi ki...

[url=http://dapoxetine-onlinepriligy.net/]dapoxetine-onlinepriligy.net.ankor[/url] ventolinsalbutamol-buy.org.ankor http://ventolinsalbutamolbuy.org/